uniwersalny powerbank - mobilny ups

Tutaj możesz opowiedzieć o swoich pomysłach na nieistniejące jeszcze urządzenia. Napisz w kilku słowach jak miałoby ono działać, jakie spełniać funkcje i jak wyglądać. Z tej burzy mózgów może wyłonić się kolejna pozycja do produkcji w DeviceFab.

Moderatorzy:defab, admin

mariusz_X
Posty:21
Rejestracja:pn wrz 11, 2017 1:14 pm
Re: uniwersalny powerbank - mobilny ups

Post autor: mariusz_X » śr paź 11, 2017 9:20 am

Nie będę o to walczył ale dziwny upór. Wszystkie płytki jakie znam są sprzedawane bez obudów. Arduino, raspberry itd itd. I świat nie widzi w tym problemów. Od chin po amerykę. Do tego po co lutować podejście dla aku? Nie lepiej wstawić zaciski?

defab
Posty:31
Rejestracja:pt kwie 28, 2017 8:53 am

Re: uniwersalny powerbank - mobilny ups

Post autor: defab » śr paź 11, 2017 9:40 am

Zaciski też trzeba przylutować do płytki więc poprzez te luty dalej są dostępne i o tym cały czas jest mowa. Omawiany tu układ tylko ze względu na dostęp do baterii bezpośrednio wymaga ostrożności.

Co do obudowy będzie można ją łatwo odkręcić lub zamówić urządzenie w wersji bez niej (0.75 zł taniej :D ), zatem to nie problem. Odpowiedzialność spada na osobę modyfikującą urządzenie. Z praktyki firmy wynika, że 90% klientów pozostawia zakupione urządzenia bez modyfikacji. W ten sposób ponosimy trwałość urządzeń, podnosimy zadowolenie użytkownika, edukujemy w zakresie koordynacji izolacji i bhp, wzmacniamy bezpieczeństwo oraz zwiekszamy siłę marki DeviceFab i właśnie taka jest polityka firmy.

Obecnie kupiłem kolejne Arduino i byłem mile zaskoczony, iż do płytki w cenie jest dodana ładna przezroczysta, płaska,praktyczna podstawka chroniąca styki pod spodem i mogę dzięki temu je kłaść na metalowych powierzchniach lub innych kablach bez obaw o zwarcie.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości